Декоруємо старі меблі

node-8346-dekoriruem staruyu mebel

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні важко когось здивувати інтер'єром смаколиками. Величезна різноманітність стилів і дизайнів, пропонованих модними журналами і телевізором, не може залишити байдужими навіть людей, від будівництва і дизайну інтер'єру дуже далеко. Однак вся ця пишність має один маленький мінус: смак дизайну інтер'єру може бути просто поза нашими засобами. Особливо часто з цією проблемою стикаються любителі старовини, пристрасть до антикваріату яких іноді стає нестерпним тягарем для сімейного бюджету.

З іншого боку, майже в кожному будинку є предмети меблів, які вже давно відслужили свій термін, про які нам шкода або просто «не простягають руки», щоб викинути сміття. Саме з такими «бабусин» речами ми пропонуємо вам сьогодні поекспериментувати. У цій статті ми поговоримо про те, як можна прикрасити старі меблі, вдихаючи в неї нове життя.

Існує безліч різних способів перетворення старого, впорядкованого житла. Від невеликого косметичного ремонту, до повної зміни дизайну, меблів та аксесуарів. Це до вас, щоб вибрати, який з них. Головне, щоб процес такої трансформації дарує вам задоволення, а несподівані рішення не лякають, а надихають на творчість. Дотримуючись наших рекомендацій, ви легко зможете забезпечити друге життя своїм старим речам, які давно втратили всю цінність. Ці речі включають в себе біло-пофарбовані косяки, двері і плінтуси, просто радянські меблі та інші неліквідні доступні в кожній квартирі.

Перш ніж почати, ви все одно повинні запастися деякими матеріалами. В основному - лаки і фарби. У будь-якому відділенні, де продається продукція художників, можна купити акрилові фарби. Для нашої мети найкраще підійдуть такі фарби. Будучи відносно дешевими, ці покриття відмінно підходять на поверхню будь-якого типу. Тут ми розглянемо процес декорування звичайної дешевої шафи від КПД і побачимо, що можна перетворити в такий непривабливий предмет меблів пензлем і фарбами.

Ще раз нагадаємо, які матеріали нам знадобляться для цього:

  1. 1.Набір художніх пензлів різних розмірів і форм.
  2. 2.Фарби різних кольорів (бажано акрилові). Бажані кольори: білий, сірий, синій, темно-синій. Існують також «металеві» відтінки - золото, срібло, бронза.
  3. 3.Також можуть знадобитися деякі інші матеріали, що використовуються для декорування - шматочки дзеркала, намистини, мозаїки для басейну,нитки, черепашки і багато іншого.

Підібравши всі необхідні матеріали, приступати до процесу фарбування:

  1. 1.Для початку найгустіший пензлик малює основу. Це буде фон
  2. 2.Пензлик краще працювати імпресіоністично - залишати на поверхні шафи грубі штрихи, що досягається нерівномірним натисканням на щітку.
  3. 3.Постарайтеся не шкодувати фарби, так як найвигідніше враження справляє максимально рельєфна поверхня.
  4. 4.Після цього за допомогою більш тонких пензлів нанесіть інші фарби різних кольорів. Робимо це за схожою технологією.
  5. 5.Після такої обробки повинна бути красива стильна поверхня, з виразним рельєфом. Кольори покриття будуть плавно надходити один в одного.

Після фарбування можна продовжувати декорування. Якщо при нанесенні фарби використовувати запропоновані вище кольори (синій, синій, білий, сірий і т.д.), то поверхня оброблених меблів повинна виходити як луска риби, яка переливається на сонці. Виходячи з цього, цілком доречно продовжувати прикрашати шафу в своєрідному «морському» стилі.

Чорною фарбою на поверхні можуть бути пофарбовані водорості, риби і т.д. Такі контури випускаються в спеціальних флаконах, оснащених дозаторами. Глянцеві малюнки, зроблені контуром, будуть красиво контрастувати з матовою основною поверхнею самої шафи-шафи.

Нарешті, можна приклеїти до поверхні шафи різні камені, черепашки та інші частини, пов'язані з морським дном. Тоді все залежить від вашої фантазії. Ми навів приклад декорування шафи-шафи за допомогою «морської» тематичної. Але ви не повинні вибирати її. Це можуть бути зірки, квіти, дерева і птахи, забавні звірята і людські фігури, вишукані віньєтки, орнамент, живопис в національному стилі, геометричні форми або просто абстракція. Виберіть те, що є найближчим до вас особисто. У будь-якому випадку такий креативний предмет меблів здатний перетворити ваш інтер'єр до невпізнання.

jkmuj

JoomGaller не установлен

Разработчик сайта студия Сова

ibud.ua - платформа для выбора и покупки строительных материалов