vintage image

Використання штучного каменю в інтер'єрі квартири

Печать
PDF

Іноді, дивлячись на картини в інтер'єрі журналів і сайтів, просто вражає краса каменю - стільниці малахіту, дикого каменю в обрамленні рослин і мармурової підлоги в залі. Як вони це роблять і чи можна це повторити у вашому домі?

Штучний камінь в інтер'єрі

Для створення ефекту цегляної стіни на лоджію або в квартирі не обов'язково викладати стіну і втрачати площу - можна використовувати імітацію у вигляді штучного каменю. Його товщина варіюється від сантиметра до двох, а простота укладки дозволяє дуже швидко втілити свою ідею. Найкраще використовувати на балконах, санвузлах і передпокої завдяки своїй високій міцності, твердості поверхні і стійкості до вологості, агресивній хімії і перепадам температур. А ціна на цей декоративний матеріал набагато нижче, ніж у натурального каменю, що робить його улюбленим для прикраси інтер'єру сучасних дизайнерів. Імітація каменю поступово витісняє керамічну плитку, адже камінь виглядає благородніше, і за своїми якостями не поступається ній.

Популярною технікою став підбір певних деталей за допомогою штучного каменю. З його допомогою можна відокремити площу для монтажу обладнання у вітальні, орієнтуватися на вікно за допомогою облицювання і «мармурового» підвіконня, розбавити суворість стилю високотехнологічної гранітної підлоги або зробити підлогу мерехтливим кварцом. Для прикраси дверного отвору цілком підійде штучний камінь і він додасть вхід в квартиру повноцінним. Цей матеріал найбільш затребуваний на кухні. Адже вона дозволяє створювати монолітні стільниці, уникати швів біля раковини і печі, захищати стіни глянцевою плиткою від води і жиру, а багатий вибір фактур і кольорів дозволить втілити будь-яку ідею. Але все ж краще при обробці стіни панель за пранням і піч не роблять її з фактурного матеріалу, адже її складніше почистити.

Оздоблення каміна

Камін - це об'єкт, який підкреслює вишуканість і аристократію господаря, а для його обрамлення найкраще підійде штучний декоративнийкамінь. Адже камін, який створюється професійними майстрами, перетворює будь-яке житло, надає йому комфорт, задає тон і створює неповторну атмосферу. Як і натуральний матеріал і не курить при нагріванні.

jkmuj

JoomGaller не установлен

Разработчик сайта студия Сова

ibud.ua - платформа для выбора и покупки строительных материалов