vintage image

Стеля в дерев'яному будинку

Печать
PDF

Особливу увагу сьогодні привертають будинки, побудовані з дерева. Широкий асортимент оздоблювальних матеріалів, про які пару десятиліть тому не могло бути під питанням, дозволяє в наші дні втілити в реальність найрізноманітніші дизайнерські ідеї. Дотримуючись будь-яких стилістичних правил, можна зробити облицювання зовнішньої і внутрішньої частини зрубів. Хоча до цього не часто вдаються, залишаючи стіни дерев'яних будинків (бар або колоду) без змін. Оздоблювальні роботи необхідні тільки для стелі і підлоги. Обов'язковою умовою обробки є її повна відповідність загальній концепції будинку, і, звичайно ж, дерев'яним стінам. Той, хто вже близький до моменту закінчення робіт, ставить питання: як і як закінчити стелю в дерев'яному будинку?

Оздоблення стелі вагоном

Це найбільш підходящий варіант. Поєднання дерев'яних конструкцій зі стелею є головною умовою даного способу. Стелі в зрубах, за традицією, були зроблені вагоном.
Аргумент дизайнерів про те, що вагон нібито застарілий і не вписується в сучасні стандарти, не вплинув на його популярність. Це оброблена дошка зі котушкою і канавкою. , і глибше, ніж у звичайного вагона, канавки для з'єднання.

Стеля панелей

Якщо у вас є кошти, можна зупинитися на панеях шпону або масиву. Стеля в дерев'яномубудинку Domax,прикрашеному такими матеріалами, викликає захоплення.
Розглянемо унікальність такого матеріалу.

Стеля - рельєфна підкладка

На відміну від підвіски, така стеля не кріпиться до профільної конструкції, а з'єднується безпосередньо з підставою. Зазвичай це робиться з брусками. Залежно від стилю стель використовуються або подрібнені бруски, оброблені вручну і мають унікальну структуру дерева, або бруски з лаковим покриттям, відполіровані на верстатах.

Різноманітність кольорів і форм дозволяє виконувати індивідуальний дизайн рельєфу стелі. Красивий рельєф можна створити за допомогою невеликих брусків, надаючи приміщенню, таким чином, вишуканість і унікальність. Такий варіант обробки забирає багато часу і сил, але рельєфна стеля, як основна прикраса інтер'єру, завжди приверне захоплені краєвиди.

Які стелі не вписуються в естетику дерев'яного будинку

Розмови про те, як відокремити стелю в дерев'яному будинку можна вести довго. Варіант з підвісною стелею з гіпсокартону здається цілком прийнятним. Щоб надати такій стелі кращий вигляд, можна додатково обрізати її декоративними балками. При виготовленні таких балок використовується дерево або пластик, який імітує балку або колоду. Але якщо якість моделювання виявиться неудовлетворительным, то пропадет смысл такой отделки. Важная роль отводится контрасту цветов. На светлом фоне, к примеру, балки густого темного цвета смотрятся довольно неплохо.

Недоречним в облицюві стелі вважається використання звичайних листів гіпсокартону, згодом підданих фарбування або шпалерам. У багатьох випадках стеля без врахували специфічні особливості дерев'яного будинку пришивається навіть пластиком. Використання таких неприродних матеріалів, чужорідних до дерева, в оздобленні стелі дерев'яних будинків свідчить про поганий смак.

Перейдемо до натяжної стелі. Багатьох дивує використання розтяжки в зрубах. Цей матеріал зовсім недешевий. Крім того, незважаючи на всі свої чудові властивості, він не дуже добре вписується в дизайн дерев'яного будинку.

Є тільки одна причина, чому використання натяжної стелі в зрубі цілком логічно. Справа в тому, що будинок, побудований з дерева, дає усадку, в результаті чого не вдається закінчити в будинку більше року. І тут єдиним варіантом обробки будинку відразу після будівництва є просто натяжна стеля.

 

jkmuj

JoomGaller не установлен

Разработчик сайта студия Сова

ibud.ua - платформа для выбора и покупки строительных материалов