Ремонт економ класу в квартирі

особливого виду ремонту квартир можна віднести ремонт економ-класу.  При такому ремонті підлогове покриття і стеля не сильно вирівнюються, але це не означає, що залишаються криві поверхні.  Зрозуміло, в ремонті використовуються не дуже дорогі стройматеріали.Однако економити треба таким чином, щоб потім не треба було все переробляти.  Найчастіше бюджетний ремонт проводиться в новому будинку під час періоду усадки (п'ять років).  Що стосується старих квартир, вони ремонтуються, коли потрібно здавати їх в оренду. 

Активно застосовується при виконанні стінових перегородок труба профільована, яка робить процес монтажу оптимально швидким і качественним.А тепер давайте більш детально розглянемо, що собою являє ремонт економ класу в квартирі.

 

#Ремонт эконом класса в квартире#

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поверхность

В новобудовах підлога рівний, все що залишається, це обробити його лінолеумом або ламінатом.  Але спочатку підлогу треба гарантувати за допомогою глибоко проникає грунтовки.  Вона склеює бетонну пиль.Далее починається укладання самого покриття і плінтусів, бажано використовувати ПВХ.  Для того щоб заховати лінії комунікацій будуть потрібні кабелю з каналом.Для нерівного статі в старому будинку підійде самовирівнюючі розчин.  На рівну підлогу підлогове покриття кладеться прямо на колишнє покриття.  Якщо стать не дуже красиво виглядає його завжди можна закрити лінолеумом.

Кривые стены в ремонте эконом-класса не надо выравнивать, достаточно нанести два слоя шпаклевки для получения ровности, далее стены ошкуриваются наждачной бумагой.#Ремонт эконом класса в квартире#

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У роботі з стелями рекомендується використовувати конструкції натяжних ПВХ стель.  

Щоб не збиралася пил стелю необхідно промазати грунтовкой.Стени фарбуються валиком, змоченим в водоемульсійною фарбі.  
Стики обробляють спеціальними плінтусами галтелямі.Дверь вибирається недорога, красива, а головне довговічна.  Непоганий варіант двері з МДФ.
Проведеніе систем коммунікацій.Ремонт економ-класу не переносить встановлені розетки і не додає нові.  
   Додається дроти для телевізора, встановлюється УЗО.Еслі в новій квартирі немає труб, а тільки лічильник води і крани доведеться проводити систему водопроводу і сантехніку (унітаз, раковина, ванна)

.

#Ремонт эконом класса в квартире#

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У старих квартирах не завжди вдається дотримуватися рамок економ-класу. Наприклад, труби можуть бути іржавими і зношеними, туалет з ванною настільки старими, що доводиться міняти все на новое.

Ремонт в старій квартирі багато в чому відходить від поняття бюджетного ремонту. Як правило, доводиться все міняти, витрачати багато грошей, сил і часу на заміну всього. Тому ремонт економ-класу більше підходить для квартир в новобудовах.

 

 

jkmuj

JoomGaller не установлен

Разработчик сайта студия Сова

ibud.ua - платформа для выбора и покупки строительных материалов