Нашою компанією надається послуга, яка позбавить Вас від подібних проблем, - це виклик замірника. Для цього Вам потрібно звернутися за тел. +38 (050) 310-40-99 і замовити послугу, повідомивши при цьому своє ПІБ, адреса, телефон, бажаний час приїзду фахівця ..

Наші клієнти повинні знати, що при проведенні кваліфікованого обміру враховується все: архітектурні особливості будови і конструкції будівлі, практичні рекомендації досвідченого майстра і побажання замовника. Пам'ятайте, правильно здійснений завмер конструкцій є запорукою економії ваших грошей і придбання необхідної кількості як будівельного, так і витратних матеріалів. Викликавши замірника, Ви позбавите себе від зайвих витрат.

Вартість виклику замірника

Виклик замірника в межах 40 км від КП Києва Вам обійдеться в 300 грн. Вартість виїзду в інших випадках обговорюється в індивідуальному порядку. За умови покупки будівельних матеріалів у нас, виклик замірника є безкоштовною послугою в межах 40 км зони Києва. Це означає, що попередньо оплачені 300 грн. за послуги зморщок, будуть відняті з суми вартості матеріалів. Крім того, строительние матеріали, реалізовані нашою компанією, відрізняються високою якістю і надійністю, вся продукція - сертифікована. Ставши нашим клієнтом, Ви відчуєте всі переваги співпраці з нами, адже наші матеріали і проведені нами роботи будуть протягом довгого часу радувати око.

jkmuj

JoomGaller не установлен

Разработчик сайта студия Сова

ibud.ua - платформа для выбора и покупки строительных материалов